Pokemon Go’nun Evrimleşmesi İçin Yapılması Gerekenler

Blogolik Yazar tarafından 8 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go’nun Evrimleşmesi İçin Yapılması Gerekenler

Pokemon Go’da Pokemon avında evrimleşmiş Pokemon’lar bulmak çok nadir bir durumdur. Genellikle Pokemonların ilk ve temel hallerini yakalarsınız. Temel haliyle yakaladığınız Pokemonları evrimleştirmeniz gerekir. GYM savaşları, Pokemonunuzu güçlendirir ancak evrimleşmesi için fazlasına ihtiyaç vardır. Bunun için farklı bir yol izlenmelidir. Bu yolda daha fazla Pokemon yakalamaktır. Şekerler, Pokemon’un evrimleşmesini sağlar. Şeker kazanmak için Pokemon yakalamanız gerekir.

Aynı Pokemon’dan birden fazla yakalamak daha fazla şeker kazanmanıza yardımcı olacaktır. Pokemon Go Evrim Geçirtme için her Pokemon’un farklı sayıda şekere ihtiyacı vardır. İhtiyacınız olan şeker sayısı Pokemonların özellikleri üzerinde yazmaktadır. Gerekli olan şekeri elde ettikten sonra, evrimleşmesini istediğiniz Pokemon’u seçerek başlıyorsunuz. Seçtiğiniz Pokemon’un özellikleri açılır ve evole seçeneği bulunmaktadır. Bu seçeneğin yan kısmında gerekli olan şeker sayısı görünmektedir. Üst kısımda ise elinizdeki şekerler bulunmaktadır.

Gerekli olan şekeri elde ettiğinizde evole tuşu aktif olacaktır. Evole seçeneğini seçtikten sonra “evrimleşme istiyor musunuz?” sorusu çıkıyor. Bu soruya evet cevabı verildikten sonra evrimleşme başlamış olur. Daha sonra evrimleşen Pokemon’un özellikleri gösterilmektedir. Tekrar evrimleştirmek için yeterli şeker sayısını elde etmeniz gerekir. Bunun içinde tekrar Pokemon avına çıkmanız gerekir. Ancak 2. evrimleştirmeyi gerçekleştirmek için önceki evrimden daha fazla şeker sayısına ihtiyaç duyulacaktır. Her aynı Pokemon yakalandığında 3 şeker sahibi olursunuz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go’nun Evrimleşmesi İçin Yapılması Gerekenler" bu yazı 8 Ağustos 2016 tarihinde saat 00:29 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 101 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)