Pokemon Go’da Yüksek CP’li Pokemon Yakalamak

Blogolik Yazar tarafından 18 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go’da Yüksek CP’li Pokemon Yakalamak

Pokemon Go oyununda düşük CP’li Pokemon yakalamak her zaman daha kolaydır. Pokemon Go en güzel Pokemonlar yüksek CP’ye sahiptir. Ancak bu Pokemonları yakalamak daha zordur. Kaçma ihtimalleri bulunmaktadır. Oyuna başladığınız anda yüksek seviyede bir Pokemon yakalayamazsınız. Seviyeniz arttıkça Pokemonların seviyesi de yükselecektir. Seviyenizi yükseltmek için de Pokemon yakalamalı ve evrimleştirmelisiniz. Yüksek seviyedeki bir Pokemon’u yakalamak için daha fazla çaba harcamak gerekir.

Güçlü Pokemonları yakalamak için, Poke topu etrafındaki çemberin en küçük hale gelmesi gerekir. Daha sonra Poke topunu fırlatmalısınız. Zor bir Pokemon’u yakalamak için raspberry meyvesini kullanabilirsiniz. Bu meyve diğer bir anlamıyla Pokemonları kandırma meyvesidir. Bu meyveyi kullandığınız zaman Pokemonları kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Zor Pokemon’lar Poke topunuzu bitirebilir. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekir. Oyundaki en güçlü Pokemon’lar: Raichu, Cresselia, Mewtwo, Latios, Palkia, Kyurem, Giratina, Rayguaza, Dialga ve Lugia’dır.

Bu Pokemonların birçoğu, evrim geçirmiş olan Pokemonlardan oluşmaktadır. Hepsinin ayrı bir yeteneği bulunmaktadır. Raichu, en gülü elektrik Pokemon’udur. Rayguaza hava üçlüsünün en güçlü Pokemon’udur. Dialga ise en güçlü ejderha Pokemon’udur. Oyunda en güçlü Pokemon, Blasturtle olarak bilinmektedir. Blasturtle bir su Pokemon’udur. Bu yüzden yakalanması diğerlerin göre daha zordur. Blasturtle genellikle su Pokemonlarının bulunduğu yerlerde olabilir. Bu Pokemon’u direk yakalayamazsınız. Yakalamak için seviyenizi yükseltip güçlenmeniz gerekmektedir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go’da Yüksek CP’li Pokemon Yakalamak" bu yazı 18 Ekim 2016 tarihinde saat 23:11 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 84 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)