Pokemon Go’da Takımın İçin Savaş

Blogolik Yazar tarafından 1 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go’da Takımın İçin Savaş
Dünyada hızla yayılan ve gerçeklikle sanalı birleştiren oyun Pokemon Go Türkiye’de resmi olarak yayınlanmamış olmasına rağmen Android ve IOS işletim sistemleri için bir APK indirilerek oynanabilmektedir. Oyuncular Pokemon avını sürdürdükçe level atlamakta, 5. Levele geldiklerinde sarı, kırmızı veya mavi takımlardan birine katılabilmektedir. Pokemonların yerini bildiren Pokemon Go bilekliği de piyasaya çıkmış ve Pokemon yakalamayı kolaylaştırmakta, zamandan kazandırmaktadır. Her geçen gün oyunla ilgili sürpriz gelişmeler olabilmektedir.

Pokemon Go’da Takımın İçin Savaş

Pokemon Go’yu oynayan herkes için “Pokemon Go Takım Nasıl Seçilir?” sorusunun cevabını merak etmektedir. Pokemon’da sizin yeni bir takım kurmanız mümkün değildir. Olan takımlardan birini seçmek zorundasınız. Takım kurmasanız da seçtiğiniz takım için mücadele edebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go’da Takımın İçin Savaş" bu yazı 1 Eylül 2016 tarihinde saat 13:32 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 41 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)