Pokemon Go’da Çok Hızlı Gelişmenin Yolu

Blogolik Yazar tarafından 27 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go’da Çok Hızlı Gelişmenin Yolu

Pokemon Go geçtiğimiz Eylül ayında oyun geliştiricisi Nintendo tarafından tanıtılan ve 2 hafta kadar önce yayınlan interaktif bir oyundur. İlk olarak Okyanus aşırı ülke Yeni Zelanda ve Avustralya kıtasında yayınlanan oyun kısa sürede büyük ilgi gördü. İnteraktif olması sebebiyle milyonlarca oyuncusunu sokağa çıkarmayı başardı. Oyun geliştiricisi kısa sürede Avrupa’daki birçok ülkede Serverlar açtı.

Hızla yayılan oyunun tüm dünyada Serverlarının açılması çok uzun sürmeyecek Gibi. Asıl amacı oyuncularını sosyalleştirmek olan oyun akıllı telefonlara yüklenmesiyle, internet bağlantısı ve GPS özelliği olan bir telefonla oynanabiliyor. Her oyunda olduğu gibi Pokemon Go’da da çeşitli hileler denendi ve başarılı da olundu. Şimdi o hilelere ve taktiklerine bakalım.

 

Pokemon Hile Taktik

Oturduğunuz yerden Pokemon Go oynayabiliyorsunuz. Çeşitli emülatörler yardımıyla Androidi bilgisayarınıza kurup, fake ya da virtual GPS yoluyla oyunu evden çıkmadan, onlarca kilometre yürümeden üstelik daha çeşitli Pokemonlar bularak oynayabiliyorsunuz. Üstelik değişik ülkelere giderek, Pokedex’inizdeki Pokemonları daha kolay avlıyorsunuz. Diğer bir taktik de yumurta kırmak için geçerli.

Yumurtaları kuluçkaya yatırdıktan sonra telefonunuzu bisiklet jantına bağlıyorsunuz ve çevirmeye başlıyorsunuz. GPS’te çok küçük adımlar olsa da hızlı olduğundan kısa sürede uzun mesafeler kat etmiş gibi oluyorsunuz. Bisiklet candı çevirmek istemiyorsanız, telefonunuzu vantilatöre de bağlayabilirsiniz. Böylece vantilatörü çalıştırıp, başka bir işle de uğraşabilirsiniz. Bu üç hileden hangisini yapmak isterseniz onu yapabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go’da Çok Hızlı Gelişmenin Yolu" bu yazı 27 Temmuz 2016 tarihinde saat 00:25 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 57 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)