Pokemon Go Yumurta Çatlatma

Blogolik Yazar tarafından 11 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Yumurta Çatlatma

Yumurta sahibi olmak, Poke topuk kullanmadan Pokemon sahibi olmayı sağlamaktadır. Yumurtalar farklı yerlerde bulunabilir. Hem yumurtayı bulmak için yol kat etmek gerekir hem de yumurtayı çatlatmak için. Pokemon Go yumurta çatlatma için istenilen kilometreye ulaşılması gerekir. Yumurta bulunduktan sonra kuluçka makinasına konur ve çatlaması beklenir. 2, 5 ve 10 kilometre arasında yol istenmektedir. Yol ilerlendikten sonra yumurta çatlar ve yeni bir Pokemon elde edersiniz. Her yumurtadan farklı bir Pokemon çıkmaktadır. Her seferinden önceki Pokemon’dan daha iyi bir Pokemon çıkmaktadır.

Yumurtayı kuluçkaya yatırmak için, ilk olarak Pokestop’a tıklayıp menüye gitmeniz gerekir. Daha sonra Pokemon’a basınız ve yumurtalar seçeneğine tıklayınız. Yumurtalar açıldığında istediğiniz yumurtanın üzerine basıp, start tuşu ile işleme başlayın. Daha sonra istediğiniz kuluçka makinasını seçerek yumurtanızı kuluçkaya yatırmış olacaksınız. Bu işlem sonrasında kaç kilometre yürümeniz gerektiği söylenmektedir.

İstenilen kilometre yüründükten sonra yumurta çatlar ve çatlak yumurtanın üzerinde tıklandığı zaman, yeni bir Pokemon’a kavuşmuş olursunuz. Yumurtanın çatlaması için 10 kilometre gereken Pokemon’lar daha nadir Pokemonlar’dır. Genellikle Onix, Hitmonlee, Chansey, Magmar, Lapras, Snorlax, Dratini, Eevee, Kabuto, Pinsir, Jynx ve Omanyte gibi Pokemonlar’dır. Poke topları sınırlı sayıdadır. Level atladıkça artsa da fazla süre harcayan oyuncular için yeterli olmamaktadır. Bu nedenle yumurtaların önemi oldukça fazladır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Yumurta Çatlatma" bu yazı 11 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:28 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 69 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)