Pokemon Go Youtube Videoları

Blogolik Yazar tarafından 27 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Youtube Videoları
Pokemon Go bu yıl içerisinde en çok ses getiren oyun oldu. 1 gün içerisinde fenomen olan oyunlar içerisinde girdir Türkiye’de henüz yayınlanmasa da herkes başka yollardan oyunu indirip oynamaya başladı. Ancak oyunu oynanmaya başlanmasıyla birçok soru sorulmaya başlandı. Oyunun online oynanması bazı oyuncuların ilk defa karşılaştığı bir durum olduğu için, bazı şeyleri anlamakta zorlandı. Bu nedenle oyunu indiren çoğu kişi, diğer oyunculardan yardım istemeye başladı.

Oyun şimdiden birçok sosyal paylaşım sitesinin önüne geçti bile.Oyun için açılan kanal ve sayfalar bile milyon beğeni almaya başladı. Youtube sitesinde paylaşılan oyun videoları sayesinde oyun ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Oyunun en güzel videoları için Pokemon GO sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde ki diğer yazılardan oyun ile ilgili bilgileri ve Oyunu Türkiye’de nasıl oynayabilirsiniz bilgi sahibi olabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Youtube Videoları" bu yazı 27 Ağustos 2016 tarihinde saat 14:43 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 112 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)