Pokemon Go Yapımcısı

Blogolik Yazar tarafından 26 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Yapımcısı

Son zamanların oyun çılgınlığı olarak bilinen ve herkesi sokağa döken oyun; tüm hızıyla popüler olurken insanlar Pokemonları yakalamak için adeta birbiriyle yarışmaktadır. Seviye atladıkça oyunun seyri değişmekte ve belli bir seviyeye gelince savaşma özelliği kazandırmaktadır. Pokemonların Pikachu, su Pokemon’u, Venusaur gibi birçok çeşitleri vardır. Oyunu indirmek bedava olmasına rağmen bazı özellikleri elde etmek için satın alınması gerekir.

2013’de Google’ın harita uygulamasıyla yapımcı şirketi Nintendo ile işbirliği ortaya koyan, gerçeklik tasarımı ile yapımcı şirketin kendini ispatladığı bir uygulamadır. Pokemon Go yapımcısı Nintendo’nun kelime anlamı ‘şansı cennete bırak’ tır. Japonya menşeili uluslararası bir elektronik şirketidir. Şirket ilk kurulduğunda oyun kartları üretirken daha sonra video oyunu sektörüne yönelmiş ve şu günlerde tüm dünyanın oynadığı oyunu piyasaya sürdü.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Yapımcısı" bu yazı 26 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:45 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 73 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)