Pokemon Go Uyumlu Cep Telefonları

Blogolik Yazar tarafından 2 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Uyumlu Cep Telefonları

Pokemon oyunu ile ilgili oyun severlerin sorun yaşadıkları iki durum söz konusudur. Bu konulardan bir tanesi oyunun ülkemizde resmi olarak oynanmamasıdır. Yasal olarak sadece birkaç ülkede oynanabilen oyunu, Türkiye’de oynamak isteyenler Google Play Store üzerinden indiremeyeceği için kullanıcılar farklı sitelerden ve kaynaklardan oyunun apk şeklini indiriyor ve oyunu kolay bir şekilde oynamaya başlıyorlar.

Oyunla ilgili yaşanan bir sorun ise akıllı cep telefonlarının tamamının oyunu desteklemediğidir. Ancak Pokemon Go uyumlu cep telefonları sayesinde oyun oynanabiliyor. Bu nedenle oyunun sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Böylece oyun severler sistem gereksinimlerine bakarak telefonlarının oyunu destekleyip destekleyemediğini öğrenebilirler. Pokemon Go oyununu oynayabilmek için akıllı mobil cihazların Android 4,4 ve Android 6.0.1 sürümleri arasında bir işletim sistemini kullanıyor olmasıdır. Bunun dışında Pokemon Go oyununun rahatlıkla oynanması için ekran çözünürlüğü de oldukça önemlidir. Takılma ve donma gibi bir sorun ile karşılaşmamak için telefonların 720×1280 pixel çözünürlükte olması gerekiyor. Oyun ayrıca kullanıcıların konum ve GPS bilgilerini kullandığı için güçlü bir internet bağlantısına da ihtiyaç vardır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Uyumlu Cep Telefonları" bu yazı 2 Eylül 2016 tarihinde saat 13:19 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)