Pokemon Go Ücretli Mi? Ücretsiz Mi?

Blogolik Yazar tarafından 30 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Ücretli Mi? Ücretsiz Mi?

Çıktığı günden bu yana büyük ses getiren Pokemon Go oyunu, daha şimdiden müthiş indirme sayılarına ulaşmış bulunmaktadır. Oyun henüz birçok ülkede resmi olarak çıkış yapmamasına rağmen, indirilme sayısı çok fazladır. Pokemon çizgi filminin karakterlerinin bu şekilde sanal gerçeklik üzerine aktarılması ve oyun haline dönüştürülmesi, insanların da oldukça ilgisini çekmektedir. Bu sebepten herkes oyunu indirmek ve oynamak için büyük bir istek duymaktadır. Bu sayede de oyun kısa sürede tanınmıştır.

Oyuna yeni başlayacak olan kişilerin, merak ettiği noktalardan birisi de; ”Pokemon Go ücretli mi, ücretsiz mi?” sorusudur. Pokemon Go oyunu şuan için ücretsiz bir oyundur. Ancak dediğimiz üzere birçok ülkede olduğu gibi, Türkiye’de de resmi olarak çıkış yapmamıştır. Bu sebepten indirilmesi için İOS ve Android cihazlarda bazı ayarların yapılması gereklidir. Bu ayarlar yapıldıktan sonra oyun ücretsiz olarak indirilip oynanmaktadır. Pokemon Go oyununda karakterleri avlayarak, kendinize bir koleksiyon yaratmaktasınız.

Avladığınız karakterleri koleksiyon yapabilmek için Poke Top’lara ihtiyacınız vardır. İşte oyun belli bir yerden sonra bu Poke Top’lar için ücret talep etmektedir. Başlangıç seviyelerinde ücretsiz olan elde ettiğiniz Poke Top’lar, ilerleyen seviyelerde ücretli olmaktadır. Şuan için oyunun ücretli olan tek kısmı bu olmaktadır. Bunun haricinde oyunu oynarken herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Ücretsiz olarak kurulumu yapılan oyunu, yine ücretsiz bir şekilde oynayabilir ve karakterleri avlamaya başlayabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Ücretli Mi? Ücretsiz Mi?" bu yazı 30 Ağustos 2016 tarihinde saat 15:45 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 63 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)