Pokemon GO Türkiye’de Oynanabilir Mi?

Blogolik Yazar tarafından 3 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO Türkiye’de Oynanabilir Mi?

Oyun geliştiricileri henüz Türkiye serverını açmış değil. Yakında oyunun resmi olarak Türkiye’de oynanılması bekleniyor. Oyunun Türkiye serverının açılmamasına rağmen oyun Türkiye’de oynanabiliyor. Bunun için yapmanız gereken Android kullanıcıları için oyunun Apk dosyasını indirip kurmak ya da Google Play Store’de ülke değişikliği yaparak, oyunu yüklemek. Dışarıdan indirilen APK’lerin güvenilir kaynaklardan indirdiğiniz den emin olun. Bazı kötü niyetli insanlar bunu suistimal edin hesaplarınızı ele geçirmeye çalışıyorlar.

Apple kullanıcıları için de durum farklı değil. Öncelikle, yeni bir iCoud hesabı açıyorsunuz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken iCoud hesabı oluştururken seçine ülke. Yeni bir iCoud hesabı oluştururken ülkenizi oyunun oynandığı ülkelerden biri yapın. Böylece iCoud o ülkede yayınlanan uygulamaları ya da oyunları görüyor olacak. Sonrasında App Store’den Pokemon Go olarak aratın ve oyunu yükleyin. Oyun geliştiricileri gelen talep doğrultusunda yakında hemen hemen tüm dünyada serverlar açacağını resmi internet sayfasında duyurdu.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO Türkiye’de Oynanabilir Mi?" bu yazı 3 Eylül 2016 tarihinde saat 13:23 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 31 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)