Pokemon Go Türkiye’de Ne Zaman Oynanacak

Blogolik Yazar tarafından 19 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Türkiye’de Ne Zaman Oynanacak

Milyonlarca kişiyi kasıp kavuran Pokemon Go oyunu çılgınlığı dünyanın dört bir yanında hızla devam ediyor. Dünyanın pek çok ülkesinde yer alan milyonlarca kişi Pokemon Go oyunu oynayarak bu çılgınlığa dâhil olmuştur. Oyunun çıkması ile birlikte birçok kişi oyunu indirerek sokaklara çıkmakta ve farklı özelliklerdeki Pokemon yakalamak için adeta birbirleriyle yarışmaktadır. Oyunun diğer mobil oyunlara göre oldukça farklı özellikleri bulunuyor.

Kullanıcıları bu kadar oyuna çeken özelliklerden birisi de şüphesiz oyunun mobil cihazların kameraları ve konum bilgileriyle oynanıyor olmasıdır. Nintendo tarafından hazırlanan ve kullanıcılarına sunulan Pokemon Go oyunu şimdilik birkaç farklı ülkede oynanabiliyor. Daha doğrusu yasal olarak birkaç ülkede oynanabiliyor. Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Yeni Zelanda ve Avustralya Pokemon Go oyununun yasal olarak oynandığı ülkeler olduğu için bu ülkelerde yaşayan kişiler Pokemon Go oyununu yasal olarak oynayabiliyorlar.

Pokemon Go severler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça fazla sayıdadır. Milyonlarca kişinin merak ettiği en önemli soru ise şüphesiz Pokemon Go Türkiye’de ne zaman oynanacak sorusudur. Oyunun yapımcı firmaları bu konuda henüz net bir bilgi vermiyor ancak oyunun çok fazla ilgi gördüğünü düşünürsek çok kısa sürede Pokemon Go oyununun ülkemizde de oynanabileceğini söyleyebiliriz. Bu nedenle Pokemon Go oyunundaki güvenlik açığından dolayı bir süre daha beklemek hesap güvenliği için oldukça önemlidir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Türkiye’de Ne Zaman Oynanacak" bu yazı 19 Ekim 2016 tarihinde saat 23:56 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)