Pokemon Go Takım Nedir?

Blogolik Yazar tarafından 18 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Takım Nedir?

Kısa sürede son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan Pokemon Go oyunu, dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından gece gündüz demeden oynanıyor. Pokemon oyuncuları cep telefonlarının konum bilgisi ve kamera özelliklerinden yararlanarak sokaklarda geziyor ve farklı özelliklerdeki Pokemonları yakalıyorlar. Pokemon Go oyununu oynamak isteyen milyonlarca kişi oyunu çeşitli kaynaklardan indirmek suretiyle mobil cihazlarına kuruyor ve Pokemon Go oyununu oynamaya başlıyorlar. Oyunun oyunculara sunduğu birçok özellik bulunuyor.

Pokemon Go oyunu oyuncuları bu özelliklerden yararlanmak için oyunda ilerlemek ve seviye atlamak durumundadırlar. Seviye atladıkça daha farklı özelliklerden ve avantajlardan yararlanarak oyunu oynamaya devam edilebiliyor. Pokemon Go oyununun en önemli kavramlarından bir tanesi de Pokemon Go takımlarıdır. Peki, Pokemon Go takım nedir? Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Pokemon Go oyuncuları oyun içerisinde sadece Pokemon yakalamıyorlar, bunun yanında Pokemonları geliştirmek ve diğer Pokemon oyuncularıyla savaşmak gibi farklı amaçlar için de oyunun oynanması gerekiyor.

Oyunda 5. seviyeye gelen oyuncuların tamamı haritalarındaki GYM merkezlerine girerek de oyunu daha avantajlı bir şekilde oynayabiliyorlar. Ancak GYM merkezlerine girebilmek için Pokemon takımlarından birisine dâhil olmak gerekiyor. Oyunda üç tane farklı takım bulunuyor. Bu takımlar kırmızı renge sahip olan ve çalışmayı baz alan Valor takımı, mavi renkteki Pokemon Evrimi anahtar kelimelerine sahip Mystic takımı ve sarı renkteki Instinct takımıdır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Takım Nedir?" bu yazı 18 Ekim 2016 tarihinde saat 23:05 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 57 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)