Pokemon Go Takım Nasıl Seçilir?

Blogolik Yazar tarafından 1 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Takım Nasıl Seçilir?

Takıma katılmak için ilk olarak bazı şartları yerine getirmelisiniz. Birince şart 5. seviyeye gelip, GYM savaşlarının kilidini açmanızdır. 5. seviyeye gelmek çok uzun zaman alan bir iş değildir.

Birkaç saat içerisinde bunu gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra 3 takımdan birini seçmelisiniz. Bu takımlar, Team Valor, Team Mystic ve Team Instinct olarak adlandırılmaktadır. Renkleri ise sarı, mavi ve kırmızı renklerdir. Takım seçmek için yakınınızda olan bir GYM’ye gitmeniz gerekir. Takım seçimi yaptıktan sonra, o bölge size aitse, bölgeyi koruma amaçlı Pokemonunuzu o bölgede bırakıp savunmaya yardımcı olabilirsiniz. Rakip takımlardan birine aitse, o bölgenin ele geçmesi için takımına destek olabilirsiniz.

Fazla savaş kazanmanız yanı Pokemonları yeni GYM puanınızı yükselttiğiniz zaman GYM liderliğine kadar yükselebilirsiniz. Bu da seçtiğiniz takımın lideri olduğunuz anlamına gelmektedir. Savaş sırasında Pokemonlarınızın sağlığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Savaşamayacak hale gelen Pokemon’lar için itemler kullanılabilir, tekrar eski haline döndürülebilir. Ancak bu itemler de sınırlı sayıdadır. Doğru yer ve doğru zamanda kullanılması gerekmektedir. Ancak Pokemonlar yara aldıkları zaman, kendiliğinden iyileşmemektedir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Takım Nasıl Seçilir?" bu yazı 1 Eylül 2016 tarihinde saat 12:33 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 49 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)