Pokemon GO: Pokemon Nasıl Eğitilir?

Blogolik Yazar tarafından 20 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO: Pokemon Nasıl Eğitilir?

Pokemon Go çılgınlığı tüm hızıyla devam ederken şimdiden gençler sokak sokak Pokemon arama arayışları içine girmiş bulunmaktadırlar. Pokemon Go çılgınlığı devam ederken bu oyun hakkında merak edilen sorularda devam etmektedir. Bu sorulardan biri de Pokemonların nasıl eğitileceği hakkındadır. Pokemonları eğiterek daha güçlü olmalarını sağlamak isteyenler bu sayede Pokemonlarını eğitip daha güçlü olmasını isteyenler için oyunda GYM merkezleri bulunmaktadır.

Bu merkezleri oyun haritalarında bularak oraya gidebilir ve Pokemonunuzu eğitebilirsiniz. Pokemonlarınızı eğitmek dövüşlerde büyük işinize yarayacaktır. Bu sayede Pokestop bölgenizi daha iyi koruyabilir, daha güçlü Pokemonlara sahip olabilir ve en güçlü Pokemon ustası olma yolunda ileri gidebilirsiniz. Pokemon Go ülkemizde yeni olmasına rağmen hızla yayılmakta olan bir oyundur. Oyun sayesinde bir zamanların efsane çizgi dizisi olan Pokemon dünyasına katılabilirsiniz. Pokemonlar yakalayabilir, savaşabilir, Pokemonları evrim geçirtebilirsiniz.

Bu sayede en iyi Pokemon ustası olabilirsiniz. Pokemon oyununda öncelikli olan en güçlü Pokemon’a sahip olmaktır. Bu yüzden güçlü Pokemonları yakalamalı ve eğitmeniz gerekir. Bu sayede yakaladığınız Pokemonlar daha da güçlenecektir. Yapmanız gereken ise sadece haritada belirlenen GYM merkezine gitmek ve Pokemonunuzu eğitmek. Bu sayede Pokemonunuz güçlenecek ve yaptığınız savaşta kazanma olasılığınız da artacaktır. Pokemon Go ustası olmak isteyenler sokak sokak gezerken sizin de Pokemonlarınızı eğitmeniz gerekmektedir. Bu sayede herhangi bir karşılaşmada kazanan hep siz olursunuz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO: Pokemon Nasıl Eğitilir?" bu yazı 20 Ekim 2016 tarihinde saat 22:49 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 71 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)