Pokemon Go Plus (bileklik)

Blogolik Yazar tarafından 28 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Plus (bileklik) 

Bu bileklik telefonunuza Bluetooth teknolojisi ile bağlanmaktadır ve ağlantı sayesinde sürekli telefonu kontrol etmek yerine bileklikle Pokemon avına çıkmanızı sağlamaktadır. Bu da şarj süresini uzatan bir özelliktir. Bileklik herhangi bir Pokemon’a yaklaştığınız zaman size uyarı gönderir. Pokemonların nerede olduğu bilgisini size sunar. Sizin o bölgeye gitmenizle, tek tuş sayesinde Pokemon’u yakalamanızı sağlar. Bu sayede fazla Poke topu harcamadan kolaylıkla Pokemon yakalamanıza yardımcı olur.

Pokemon Go Plus, Pokemon Go oyunu için özel olarak üretilen bir üründür. Fiyat olarak şu sıralar herhangi net bir açıklama yapılmasa da, ortalama olarak 30 ila 50 dolar aralığında olması beklenmektedir. Pokemon Go’nun en büyük sorununa çözüm ile üretilen bileklikler sayesinde, oyuncu sayısı artacaktır. Pokemon Go bilekliği oyun için zorunlu değildir. Tasarım olarak yetişkinler yerine daha çok çocuklara hitap etmektedir. Özellikle su Pokemonlarının bulunmasında Pokemon Go bilekliği yardımcı olacaktır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Plus (bileklik)" bu yazı 28 Ağustos 2016 tarihinde saat 13:44 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 47 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)