Pokemon Go Plus (Bileklik) Türkiye Fiyatı Ne Olur?

Blogolik Yazar tarafından 3 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Plus (Bileklik) Türkiye Fiyatı Ne Olur?

Pokemon Go oyunu yabancı ülkeden sonra ülkemizde de ilgiyle oynanan bir oyun halini aldı. Dolayısıyla Pokemon yakalama konusunda çeşitli alternatifler de geliştirilmekte. Pokemon yakalamayı kolaylaştırma amaçlı üretilen bileklik, oyunun müdavimleri tarafından çok tutuldu. Bu nedenle Pokemon Go plus adıyla satışa sunulan bileklik, Pokemon Go oyununu oynarken kullanılıyor ve etrafınızda olan bir ya da birkaç Pokemon, telefonunuzun titreşim özelliğiyle, size haber veriyor. O an telefonunuz, sizin tarafından kullanılır olmasa bile elinizde ya da cebinizde durması yeterli.

Çünkü Pokemon bileklik, etrafınızda olan Pokemonları, telefonun titreşim yolu özelliği ile haber veriyor. Bu titreşim sayesinde Pokemonları çok kolay yakalayabiliyorsunuz. Kısa zamanda ülkemizde satışa sunulması beklenen bileklikler, daha satışa sunulmadan büyük ilgi görmüş durumda. Sadece Pokemon yakalama dışında başka bir özelliği bulunmayan Pokemon Go Plus (bileklik) Türkiye fiyatı ne olur? Satış fiyatı tam olarak bilinmese de tahmini rakamlar üzerinde konuşuluyor. Pokemon bilekliğinin satış fiyatı, yurt dışında yaklaşık 35 dolar civarında. Ülkemizde satış fiyatı ise her ne kadar tam bir kesinlik kazanmamış da olsa yurt dışında ki fiyatı göz önüne alınarak yaklaşık 100 TL olması bekleniyor.

Bilekliğin kullanımı ise oldukça çok kolay olacaktır. Bileğinize taktığınız andan itibaren yakınızda olan bir ya da birkaç Pokemon ya da poke stop ile titreşim ve ışık sayesinde size haber verme özelliğini taşıyor. Ayrıca Bluetooth ile telefonunuza bağlanıp sizi haberdar edecek olması da ayrı bir avantaj. Hem böylelikle telefonunuza sık sık bakma ihtiyacına gerek kalmaz. Bu sayede siz, ister yürüyüş yolunda ister bisiklet ya da cadde üzerinde hareket halinde olsanız da kolayca ve rahatlıkla Pokemon yakalayabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Plus (Bileklik) Türkiye Fiyatı Ne Olur?" bu yazı 3 Kasım 2017 tarihinde saat 20:29 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 64 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)