Pokemon GO Plus Bileklik Fiyatı

Blogolik Yazar tarafından 21 Ekim 2017 tarihinde yazılmıştır.

Yapımcısı Nintendo tarafından kısa süre önce çıkartılan oyun, gerçek dünyaya uyarlanmış ve birçok kişi tarafından ilgiyle karşılanmıştır. Ücretsiz olarak oynanılan oyunda aynı zaman da Pokemon GO Plus adlı bilekliğinde tanıtımı yapılmıştır. Pokemon GO Plus, telefon cebinizdeyken titreşim oluşturarak pokemonları bulmanıza, rahatça yakalamanıza olanak vermektedir. Kısa süre içerisinde Türkiye’de satışa sunulması beklenen Pokemon GO bilekliliği yurt dışında 35 dolardan satışa sunulmaktadır. Türkiye’de netlik kazanmamakla birlikte 100 TL civarında fiyatla sunulması beklenmektedir.

Pokemon GO oyun tanıtımıyla aynı gün tanıtımı yapılan bileklik, Poke topu tasarımına sahiptir ve üzerinde herhangi bir ekran yer almamaktadır. Saat benzeri bilekliğin kullanım zorunluluğu olmamakla birlikte kullanıcılarına daha uzun süre oyunda kalabilme avantajı sağlayacağı gibi daha fazla özellikten yararlanma ve oyun içerisinde daha aktif olabilme imkanı vereceği bilinmektedir.

Çok düşük enerjiyle çalışan Pokemon GO bileklik, telefon şarjını bitirmemekte ve telefona bluetooth teknolojisi ile bağlanmaktadır. Pokemon GO bilekliği taktığınızda çevrenizde olan pokemon ve poke stop olduğunda titreşim uyarı özelliği ile ve ışıkla kolay bir şekilde yakalayabilir, kolay bir şekilde level atlayabilirsiniz. Pokemon GO bilekliğinin üzerinde bulunan düğme sayesinde, telefonda gördüğünüz pokemon çeşitlerini yakalayabilirsiniz. İşlem için poke topunu fırlatmak yerine bilekliğin üzerinde yer alan düğmeyi kullanmanız yeterli olmaktadır. Pokemon GO bileklikle sürekli telefona bakma ihtiyacı duymadan şarj sorunu yaşamadan kolaylıkla pokemon yakalayabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO Plus Bileklik Fiyatı" bu yazı 21 Ekim 2017 tarihinde saat 15:56 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 52 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)