Pokemon Go Pikachu Yakalamak

Blogolik Yazar tarafından 6 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Pikachu Yakalamak

Pokemon Go oyunu tüm dünya ile beraber Türkiye’de de oldukça çok sevilmiş ve insanları sokağa dökmüştür. İnsanlar gezerek Pokemon aramakta ve Pokemonları eğitmek için GYM merkezlerine ve savaşlar için Pokestop gitmektedirler. Oyun bir zamanların en çok izlenilen çizgi dizisi olan Pokemon çizgi dizisinden esinlenilerek yapılmıştır. Çizgi dizi bir dönemin çocuklarını ekrana kilitlemiş ve çok sevilmiştir. Pokemon çizgi dizisinde en çok sevilen Pokemon elbette Ash’in ilk Pokemon’u olan Pikachu’dur. Bu yüzden oyuna başlamak isteyenler ilk önce onu yakalamak isterler. Peki, Pikachu nasıl yakalanır?

Pokemon Go oyunu Türkiye’de henüz olmamasına rağmen çeşitli yollarla telefonlara ve tabletlere indirilebilir. Dili İngilizce olmasına rağmen herkesçe sevilmiştir. Oyun ilk kurulduğunda yakalamanız için başlangıç Pokemon’u olarak 3 Pokemon önünüze çıkar. Ancak gizlenmiş bir dördüncü Pokemon vardır. Bu Pokemon elbette Pikachu’dur. Yapmanız gereken bu ilk 3 Pokemon’dan uzaklaşmaktır. Uzaklaştıktan sonra karşınıza Pikachu çıkacaktır.

Halkadan uzaklaşmak için 9-10 metre kadar yürümeniz gerekir. Ancak ilk seferde Pikachu çıkmayabilir. Bu yüzden birkaç defa aynı şeyi yapmanız gerebilir. Eğer Pikachu’yu başka türlü yakalamak isterseniz yapmanız gereken bolca yürümektir. Yıldırım Pokemonlarının olduğu bölgeleri tercih edebilirsiniz. Pikachu’yu oyunu ilk kurduğunuz da yakalamanız daha kolaydır. Eğer yakalayamazsanız belki kim bilir başkalarının yakaladığı gibi bir camide veya parkta aniden karşınıza çıkabilir ve onu yakalayabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Pikachu Yakalamak" bu yazı 6 Eylül 2016 tarihinde saat 01:24 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)