Pokemon Go Oyununu Telefonunuza İndirmek Çok Kolay

Blogolik Yazar tarafından 19 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Oyununu Telefonunuza İndirmek Çok Kolay

Pokemon Go ilk çıktığı günden beri büyük ilgi görmüştür. Ancak Türkiye’ de uygulama henüz satışa sunulmamıştır. Bu nedenle herkes ”Pokemon GO iPhone (İOS) İçin Nasıl İndirilir?” sorusuna cevap aramaktadır. Ancak bunu gerçekleştirmek çok kolay… Türkiye’ de satış sunumu başlamadığı için satışa açılan yerlerden giriş gerçekleştirmek gerekir. Bunun için Avustralya tercih edilebilir. App Store’den yeni bir kimlik oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz kimlikte Avusturalya’yı işaretleyin ve yeni bir mail adresi edinin.

Bilgilerinizi girdikten sonra, kredi kartı bilgileri istenmektedir. Bu bilgileri none diyerek kart bilgileri kullanmadan geçebilirsiniz. Ve işlem sonrasında yeni bir App Store kimliği oluşturmuş olursunuz. Oluşturduğunuz kimlik sonrasında Pokemon Go oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulama Türkiye satışı olmadığı için Türkçe dil seçeneği de bulunmaktadır. Oyun İngilizce olarak indirilmiş olacaktır. Oyun indirildikten sonra, oyun kimliği oluşturmanız gerekir. Google üzerinden mail adresinizi ve şifrenizi isteyecektir. Daha sonra oyun isminizi ve karakterinizi belirleyeceksiniz. Bu bilgiler sonrasında oyuna başlayabilirsiniz.

Ancak bunun yanı sıra, birçok farklı uygulama üzerinden de indirilme imkânları görülmektedir. Ancak bu uygulamaların birçoğu, virüslü olabilir. Bu nedenle güvenliğinden emin olmadığınız uygulamalardan indirmemeniz gerekir. Oyunun yakın bir zamanda Türkiye’ye gelmesi bekleniyor. Bir süre daha bekleyip uygulamayı indirebilir, Türkiye’ ye gelmesiyle uygulama da Türkçe seçeneği olacaktır. Pokemon Go şimdiden milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumda.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Oyununu Telefonunuza İndirmek Çok Kolay" bu yazı 19 Ekim 2016 tarihinde saat 23:08 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 39 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)