Pokemon Go Oyununda Çabuk Level Atlama

Blogolik Yazar tarafından 25 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Oyununda Çabuk Level Atlama
Çok kısa sürede dünyanın birçok ülkesinde fanatik bir şekilde oynanmaya başlanan Pokemon Go oyunu, her geçen gün çok fazla sayıda kişinin indirdiği ve oynadığı bir oyundur. Pokemon Go oyunun diğer oyunlardan en büyük farkı ise artırılmış gerçeklik özelliğine sahip olmasıdır. Pokemon Go oyununda oyuncuların amacı Pokemon yakalamak ancak Pokemonlar oyun içerisinde değil, gerçek görüntüler üzerinde yakalanıyor. Pokemon Go oyuncuları mobil cihazlarının kamera ve konum bilgisi özelliklerini kullanarak oyunu oynuyor.

Böylece harita üzerinde gerçekten bulunduğu konumda ilerliyor ve Pokemon gördüklerinde ise top atarak Pokemon yakalamaya çalışıyorlar. Sizlerde bu oyunda başarılı olmak ve en güçlü pokemonun yanı sıra bütün pokemon serisini elde etmek için bol bol gezmeli ve mevcut pokemonlarınızı sürekli geliştirmelisiniz. Yeni arkadaşlıklar ednip onlarla oyun hakkında konuşabilir ve bilmediğiniz şeyleri de öğrenebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Oyununda Çabuk Level Atlama" bu yazı 25 Ağustos 2016 tarihinde saat 06:12 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 42 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)