Pokemon Go Oyununa Şarj Çözümü

Blogolik Yazar tarafından 28 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Oyununa Şarj Çözümü

Pokemon Go online olarak oynanan ve ayrıntısı fazla olan bir oyun olduğu için, kısa bir süre içerisinde tüm şarjı bitirmektedir. Bu soruna çözüm üretmek için, özel bir üyelik sistemi oluşturma planları yapılmaktadır. Bu üyelik oyun indirilmesinde farklı olacak ve ücretli olacaktır.

Bu üyelik sayesinde telefon şarjlarının daha uzun süre gitmesi planlanıyor. Sizlerde oyunu şarj yüzünden oynayamıyorsanız çok kısa bir sürede bu sorunun ortadan kalkması ile bu sorununuz ortadan kalkacaktır.

Oyunculara özel ayrıcalıklar sunulacak olan bu üyeliğe, Pokemon Go Plus (bileklik) üyeliği denmektedir. Bu üyelik sonrasında size bir Pokemon bilekliği verilmektedir. Bilekliğin üzerinde Poke topu şekli yerleştirilmiştir. Bileklik oyunu hem daha eğlenceli bir hale getirecek hemde sıkılmadan oynamanızı sağlayacaktır. Şimdilik oyun Türkiye’de olmadığından  satışı bulunmuyor ama yurt dışı sitelerinden temin edebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Oyununa Şarj Çözümü" bu yazı 28 Ağustos 2016 tarihinde saat 13:47 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 35 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)