Pokemon Go Oyunu Türkiye’de Nasıl Oynanır?

Blogolik Yazar tarafından 21 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Oyunu Türkiye’de Nasıl Oynanır?

Kısa sürede Tüm dünyada büyük ilgi gören oyun ülkemizde de popüler bir oyun haline geldi. Oyunun yapımcılarından birisi olan Nintendo firması, kısa sürede dünyanın en çok konuşulan yapımcılarından birisi olmuştur. Firmanın yaptığı açıklamalarda ilk olarak oyun Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda ülkelerinde oynanabiliyordu ancak geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklama ile bu ülkelerin arasında Almanya’nın da ilave edildiği bildirilmiştir.

Bu açıklamalardan sonra milyonlarca kişinin akıllarında yer eden soru ise Pokemon Go oyunu Türkiye’de nasıl oynanır sorusudur. Evet, milyonlarca kişi Pokemon Go oyununu indiriyor ancak ülkemizde yasal olarak yayınlanmadığı için oyun severler farklı Google hesapları kullanarak ve oyunun farklı kaynaklardan Apk uzantısını indirerek oyunu oynayabilmektedir. Türkiye’de Pokemon Go oyununu oynamak isteyen herkes bu yöntemi kullanarak amacına ulaşabilir. Ancak oyunun Google hesabı ile ilgili bazı güvenlik açıklarını oluşturduğunu da söyleyelim.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Oyunu Türkiye’de Nasıl Oynanır?" bu yazı 21 Ağustos 2016 tarihinde saat 15:26 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 45 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)