Pokemon Go Oyunu 2016

Blogolik Yazar tarafından 26 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Oyunu 2016
Piyasaya 6 Temmuz’da sürülen ve hem tüm Dünya’yı ve Türkiye’yi etkisi altına alan Pokemon Go çılgınlığı binlerce insan tarafından merak konusu oldu. Küresel bir fenomen haline gelen oyun, Japon oyun yapımcısı Satoshi Tajiri tarafından 1996’da ilk kez çıkarıldı. Nintendo şirketinden piyasaya sunduğu Pokemon Go zenginleştirilmiş gerçek ortam teknolojileriyle çalışan bir cep telefonu uygulamasıdır.

Mario’dan sonra en başarılı video oyun diye belirtilen Pokemon Go oyunu, daha önce çizgi film, kitap ve kart oyunlarıyla karşımıza çıkmıştı. Yapımcı şirket gelirini 7,2 milyar dolar artıran oyunda küçük yaratıkları toplayıp savaştıran avcılar vardır. Gerçek ortamla sanal ortam birleştirilerek oyuncular telefon kamerasından bulunduğu ortamı tarayıp, kamera görüntüsü üzerinden Pokemonları yakalamaktadır. Bu güzel oyun ile sizlerde güzel dakikalar geçirebilirsiniz ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Haydi durmayın hemen diğer sayfalarımızdan Pokemon GO nasıl indirilir göz atın ve oyunun tadını çıkarmaya başlayın.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Oyunu 2016" bu yazı 26 Ağustos 2016 tarihinde saat 13:45 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 70 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)