Pokemon GO Oyun Tanıtımı

Blogolik Yazar tarafından 21 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO Oyun Tanıtımı
6 Haziran 2016 tarihinde Nintendo şirketi oyun piyasasına yeni oyun sundu. Pokemon Go isimli bu oyun çok az sürede tüm dünyanı kendine bağladı. Oldukça zevkli olan oyun tüm oyun severlerin gözdesi halinde.Son zamanların en dikkat çekici mobil oyunlarından birisi olan Pokemon Go oyunu, ülkemizde de çok sayıda kişi tarafından takip edilmektedir. Oyun şimdilik Türkiye’de yasal olarak oynanmadığı için Pokemon Go oyuncuları oyunu Google Play Store ve İOS market üzerinden değil, daha farklı şekilde oyunu mobil cihazlarına indirmektedir. Pokemon Go oyununa merak salan ve oyunu oynamak isteyen herkes oyunun farklı kaynaklardan apk dosyasını indirmekte ve oyunu oynamaktadır.

Ancak bilindiği gibi oyunun bu şekilde farklı bir kaynaktan indirilmesi oyunla ilgili çeşitli güvenlik açığının da oluşmasını sağlıyor. Google, Pokemon Go oyununun oynanması için oyuncularından tam denetim yetkisi istiyor. Böylelikle oyuncuların Google hesapları tehlikeye giriyor, ancak birçok kişi bu konuda meydana gelebilecek olan tehlikeyi göz ardı ederek oyunu oynamaya devam ediyor.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO Oyun Tanıtımı" bu yazı 21 Ağustos 2016 tarihinde saat 15:23 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 43 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)