Pokemon GO Oyun Tanıtımı Bilinmeyenler

Blogolik Yazar tarafından 13 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO Oyun Tanıtımı

Pokemon GO Oyun Tanıtımı yaparak size bu oyun hakta bazı bilgileri sunmak isteriz.Pokemon GO oyunu Nintendo şirketi tarafından Android, İOS ve smartfon uygulamalı cihazlar için yaratılan oyundur. İnanılmaz olsa da bir hafta içinde insanlar Pokemonlar’dan başka bir şey düşünemez oldu. Her günher yerdePokemonlar konuşuluyor.

Nasıl oynanır? Çok basit. AmaçPokemonları yakalamak. Oyun etraf dünyaya smartfon kamerasıyla bakar ve oyundaki virtual yeri ona uygun yansıtır. Oyunda olan Pokepostlar Pokemonları yakalamak için balon ve diğer lazım olan detayları sunar. Yatakta uzanarak Pokemonları yakalamak mümkün değil. Bunun için sürekli hareket etmelisiniz. Pokemonlar farklı olduğu için değişik Pokemonları farklı yerlerde yakalamak mümkün. Örneğin su Pokemonları nehir, ırmak, göl gibi alanlarda, orman Pokemonları ise genellikle yeşillik alanlarda-parklarda yakalanır.

Oyun amacı zevkli ve dinamik zaman geçirmek, sizin gibi oyun arkadaşlarınızı tanımak. Pokemonların sayısı şimdilik 150. Fakat bu son değil, sürekli yeni cins Pokemonlar yaratılıyor. Pokemonları yakalamak kolay değil, bunun için biraz zaman harcamanız gerekecek. Bulduğunuz Pokemon’u yakalamak için smartfon kameranı onun üzerine tutarak ekrandaki kırmızı-beyaz renkli balonu onun üzerine fırlatmanız gerekir. Yakalayamazsanız Pokemon kaçar. Yakaladığınız Pokemonları geliştire bilir, sonradan ise tur atlayabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO Oyun Tanıtımı Bilinmeyenler" bu yazı 13 Eylül 2016 tarihinde saat 11:30 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 45 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)