Pokemon Go Oyun Hilesi

Blogolik Yazar tarafından 30 Ekim 2017 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Oyun Hilesi

Pokemon Go çıktığı günden beri büyük yankı uyandırdı. Bu yankıyla birlikte oyunun kolay yolları da aranmaya başlandı. Ancak oyunda hile uygulamak bir daha oyunu oynayamamanıza neden olabilir. Pokemon Go’nun en çok bilinen ve uygulanmaya başlanan hilesi, sahte konum oluşturmak. Oyuncular GPS ayarlarıyla oynayarak, istedikleri yerde bulunabiliyor ve hareket etmeden Pokemonları yakalıyor. Aynı zamanda çatlaması için beklediğiniz yumurtanın daha hızlı çatlamasını da sağlayabilirsiniz. Ancak Pokemon Go oyun hilesi uygulamak, oyundan kopmanıza neden olabilir.

Yapımcı şirket, Pokemon Go’da hile yapan oyunculara ceza uygulamaya başladı. İlk tespit edildiğinde, birkaç saat oyuna erişimizin engellenmektedir. Oyuna girseniz hiçbir işlem yapamıyorsunuz. Poke yakalamak için atılan Poke topları da boşa harcanmış oluyor. Kısacası etkisiz eleman gibi oyunda algılanmıyorsunuz. Bu cezanın, oyunun sürümü geliştikçe artması bekleniyor. Bu yöntem yerine hile sayılmayan yöntemler de uygulanabilirsiniz. Örneğin, oyuna ilk girildiği zaman size fazla etkisi olmayan birkaç Pokemon sunulmaktadır.

Bu Pokemon’lar yakınınızda olduğu için hemen yakalanmaktadır. Ancak bunun yerine beklemeniz daha avantajlı olabilir. Oyuna başlayacağınız Pokemon size avantaj sağlayabilir. Bir süre yol kat ettikten sonra, karşınıza Pikachu çıkabilir. Pokemon yakalamak kadar, güçlü Pokemonlara sahip olmakta önemlidir. İlk çıkan Pokemonlara birçok yerde rastlayabilirsiniz. Bu nedenle nadir olanlara yönelmeniz daha avantajlı olacaktır. Özellikle deniz kenarlarında Pokemon avına çıkmayı unutmayın.

2 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Oyun Hilesi" bu yazı 30 Ekim 2017 tarihinde saat 22:47 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)