Pokemon GO Oyun Ara yüzü

Blogolik Yazar tarafından 23 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO Oyun Ara yüzü

Oyun açıldığında bir hesap oluşturup ya da android telefonlarınızdan google hesabınızla giriyorsunuz. İlk pokemonunuzu yakaladıktan sonra nicknamenizi giriyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz. Karşınıza gelen ekranda sizin pokemon yakalayıcınız ve yakındaki pokestopları gösteriyor. Ekranın sağ altında 3 tane pokemonun gözüktüğü yer, yakınınızdaki pokemonları gösteriyor. Adım sayısı pokemonların uzaklarını gösteriyor. Dilerseniz yakalamak istediğiniz pokemonun üzerine tıklıyorsunuz ve en başa onu atıyor. Ve ona göre yürüyorsunuz. Ekranın tam ortasında yer alan poke topu aslında sizin en çok kullanacağınız bölüm. Poke topuna tıkladığınızda karşınıza gelen ekranda pokedex, shop, pokemon ve items ikonları geliyor.

Pokedex: Şu ana kadar yakaladığınız Pokemonları sıralarına göre görebileceğiniz bir ekran.

Shop: Poke topları, pokemon çekici koku olan incense, pokestoplara kurduğunuzda sadece sizin değil, çevredeki oyuncuların da pokemon yakaladığınız lure module gibi birçok özelliğin satın alındığı bölüm.

Pokemon: Yakaladığınız pokemonların tüm özellikleriyle görülebildiği geliştirilebildiği veya evrimleştirilebildiği bölüm.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO Oyun Ara yüzü" bu yazı 23 Ağustos 2016 tarihinde saat 22:55 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 53 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)