Pokemon Go Oynayıcıları İçin Detaylar

Blogolik Yazar tarafından 26 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Oynayıcıları İçin Detaylar

Pokemon Go’ da her yerde Pokemon yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz yere göre farklı Pokemon türleri bulunmaktadır. Deniz kenarında ya da denizin ortasında su Pokemonlarına rastlayabilirsiniz. Bu Pokemonlar nadir bulunan Pokemonlar’dır. Sağ alt kısımda ayak izine göre Pokemonları bulabilir ve yakınlığını görebilirsiniz. Pokemon gözüktüğünde ayak izi bulunmuyorsa, Pokemon size çok yakın anlamına gelmektedir. Pokemonları Poke topu ile yakalayabilirsiniz. Aynı Pokemon’ u tekrar yakalama şansınız vardır.

 

Poke topunu, falsolu bir şekilde fırlattığınız zaman, daha fazla XP kazanabilirsiniz. Poke toplarını dikkatli kullanmanız gerekir. Pokemonlar evrim geçirip gelişebilir. Bunun için oyunda vakit geçirmeniz gerekir. Gereken kilometrelere ulaşmalısınız. Parklarda, müzelerde ve AVM’lerde farklı ödüller ve Pokemonlar kazanabilirsiniz. Pokemon Go oynarken, şarj hızlı bir şekilde tükenmektedir. Bunun için kameranızı kapatabilirsiniz. Pokemonları yakalarken, kamera açılıp, Pokemon tam önünüzde gösterilir.

 

Bu özelliği kapatarak şarjdan tasarruf edebilirsiniz. Pokemon Go detaylı oyun anlatımı bunlarla sınırlı değildir. Daha birçok özellik bulunmaktadır. Bu özelliklerin başında farklı itemler vardır. Bu itemler, oyunda size kolaylık sağlayacaktır. Bazı özellikler size daha fazla XP kazandırırken, bazı özellikler Pokemonlarınızı iyileştirecektir. Poke topları oyunca oldukça önemlidir. Her level atlandığı zaman belli bir ödül ve Poke topu verilmektedir. Yumurtalar size yeni Pokemonlar kazandırır. Aynı zamanda yumurtalar, size madalya ve XP kazandıran etkenler arasındadır.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Oynayıcıları İçin Detaylar" bu yazı 26 Temmuz 2016 tarihinde saat 23:38 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 54 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)