Pokemon Go ne kadar İnternet paketi harcar?

Blogolik Yazar tarafından 17 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Oyunun Harcamış Olduğu İnternet

Son dönemlerde yeni bir çılgın oyun olan Pokemon Go son zamanlarda en popüler bir oyun olarak herkes tarafından oynanmaya başlamıştır. Pokemon Go oyunu İnternet üzerinden İnternet’e bağlanarak oynandığı için, İnternet gerekmektedir. İnternet konusu çıkmışken oyun ile alakalı İnternet paketinden bahsedelim. Pokemon Go ne kadar İnternet paketi harcar? Diye şöyle baktığımızda, ilk olarak bu oyunu indirip yüklemeden önce İnternet paketin kaç GB olduğunu göz önünde bulundurarak bu paketin bize bu oyun olmadığı zaman yetip yetmediğine bakabiliriz. Ay sonunda sabit olarak ne kadar İnternet paketi harcadığınız ve geriye ne kadar İnternet paketi kaldığı da çok önemlidir.

Kimisi vardır, İnternet âlemin de pek fazla dolaşmaz tek girdiği yerler sosyal medya vb. olur bu kişiye aylık 1 GB yeter de artar. Ama kimisi vardır, her gün İnternet’te dolaşır video vb. falan izler bu kişiye de aylık olarak 6 GB yetmez. Pokemon GO oyunu o kadar çok büyük meblağlarda bir İnternet paketi harcamaz. Birazda ne kadar İnternet paketi harcayacağı size kalmış bir olay eğer sürekli olarak Pokemon Go oyununu oynarsanız. 1.5 en fazla 2 GB internet paketi harcayabilir. Fakat normal bir şekilde Pokemon Go oyununu oynayacak olursanız yaklaşık 1 GB fazlasıyla yeter de artar. Az öncede dediğimiz gibi pek fazla İnternet paketi harcamaz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go ne kadar İnternet paketi harcar?" bu yazı 17 Ağustos 2016 tarihinde saat 22:22 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 90 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)