Pokemon GO Lure Nedir?

Blogolik Yazar tarafından 5 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO Lure Nedir?

Dünyayı saran çılgın oyun Pokemon Go sonunda yayınlanmış olmasına rağmen henüz Türkiye’de resmen yayınlanmış değil. Öyle olsa da Türkiye’den de oyun meraklıları değişik yöntemlerle indirip oynayabilmekte. Android cihazlarla IOS işletim sistemli cihazlarda oynanabilen oyunun birçok özelliği bulunmakta. Oyuncuların Pokemon arayıp avlamak için gezmek zorunda olması oyuna heyecan katan bir faktör. Bu oyunda Pokemonlar başka oyun ustaları arasında alışveriş yapılarak değiştirilebilmekte veya oyun geliştirilebilmekte. Türkiye Pokemon’un en çok takip edildiği ülkeler arasında üçüncü durumda.

Bakalı Türkiye’de Pokemon Go ile ilgili neler değişecek, neler yaşanacak? Oyunun çok sayıda özelliği arasında olan Lure, Pokemon GO Lure Nedir diye merak edenler için söz konusu özelliği biraz açalım. Pokemon Go’nun içinde bulunan birçok özellikten biri olan Lure’nin ne olduğunu, ne işe yaradığını henüz çözemeyenler için ipuçları verelim. Lure ile Pokemon Go oyuncusu bulunduğu yerin etrafında çok sayıda Pokemon bulabilmekte. Lure diye adlandırılan bu item oyuncunun çevresine Pokemonları çağırmakta, otuz dakikalık bir süre içinde çevresinde olmasını sağlamakta.

Pokemoncular için beğenilecek bir eklenti olan Lure modülü bir Pokestop istasyonunda etkin hale getirilirse çok yorulmadan Pokemonları toplayacaklar, rakiplerine karşı üstün duruma geleceklerdir. Level durumuna göre değişik sayılarda hediye olarak verilebilen Luce modülünün orada olduğu oyuncu tarafından, Pokestop’lardan birinde ise ekrana bakılarak, görülebilecek kalp şeklinde konfetilerle fark edilebilir. Meraklısına daha fazla Pokemon yakalatan Lure’yi neden denemeyesiniz?

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO Lure Nedir?" bu yazı 5 Ağustos 2016 tarihinde saat 00:11 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 43 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)