Pokemon Go İtem Rehberi

Blogolik Yazar tarafından 13 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go İtem Rehberi

Pokemon Go’da item rehberi oldukça geniştir. Oyun başlangıcında genel olarak verilen itemlerin yanı sıra oyun parasıyla alabileceğiniz ya da geliştirebileceğiniz birçok item bulunmaktadır. En önemlisi Poke topudur. Poke topu Pokemonların yakalanması içindir. Başlangıçta 50 tane verilse de, bölüm atladıkça ek toplar verilmektedir. Ancak fazla Pokemon yakalayan oyuncular için bu sayı yeterli olmayabilir. Bu nedenle mağazadan oyun parası karşılığında ek Poke topu alabilir. 20, 100 ve 200 olarak farklı adetlerde Poke topu satışı yapılmaktadır.

Diğer bir önemli item ise Egg Incubator’dur. Bu araç sayesinde Poke topu kullanmadan Pokemon sahibi olabilirsiniz. Bulduğunuz yumurtaları bu araç içine koymanız gerekir. Daha sonra yumurtanın çatlaması için kat etmeniz gereken mesafeyi size sunmaktadır. O mesafeye ulaşıldığı zaman yumurta çatlamaktadır. Başlangıçta 1 adet verilmektedir. Ancak birkaç kullanımdan sonra bozulabilir. Potions itemi de, size belli belli bir seviye sonrasında yardımcı olacaktır.

Pokemon’lar 5. seviyeden sonra savaşma imkânı bulmaktadır. Ancak her savaşta Pokemonunuz yorulur ve yıpranır. Bu yıpranmayı ve yorulmayı aza indirmek için bu aracı kullanabilirsiniz. Bu iteme benzer bir diğer item de Revive’dır. Bu item ile yenilen ya da savaşamayacak duruma gelen Pokemon’un tüm ihtiyaçlarını karşılayıp, her şeyinin ilk duruma dönmesine yardımcı olur. Diğer bir değişle Pokemon’u iyileştirmeye yardımcı olur.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go İtem Rehberi" bu yazı 13 Ağustos 2016 tarihinde saat 15:30 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)