Pokemon Go iPhone Nasıl Yüklenir?

Blogolik Yazar tarafından 6 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go iPhone Nasıl Yüklenir?

Niantic tarafından geliştirilen Pokemon Go oyunu milyonları kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Oyunun bu kadar tutulmasının esas nedeni, eski bir çizgil film olan Pokemon’un sanal gerçekliğe aktarılması. Bütün dünyada bilinen bu çizgi filmin karakterlerinin sanal gerçekliğe aktarılması, dolayısıyla tüm insanların da dikkatini çekmektedir. Oyunda Pokemon çizgi filmindeki tüm karakterler sizlerin karşısına çıkmakta ve GPS sayesinde bu karakterleri size yakın olan yerlerde avlama şansı verilmektedir.

Oyunu şuan için birçok kişi indiremediği için oynayamamaktadır. Özellikle İphone kullanıcıları, oyun resmi olarak indirilemediği için, diğer yolları denemekte kararsız kalmaktadır. Cihaza herhangi bir zarar verebileceği düşünülen bu yöntemlerle oyunu indirmek istemeyen kişiler de olmaktadır. Ancak şuan için İphone’larda oyunu güvenli bir şekilde indirmenin yolu bulunmaktadır. Hiçbir uygulama indirmeye ve kurulum yapmaya gerek kalmadan, App Store hesabınızdan çıkış yaparak oyunu indirebilirsiniz. App Store hesabınızdan çıkış yaparak, yeni hesap girişi yapmanız gerekmektedir.

Bu aşamada karşınıza çıkan Ülke/Bölge seçimi yerine Yeni Zelanda, Avustralya ya da Amerika yazarak telefonunuzu bu formata geçirebilirsiniz. Telefon bu formata geçtikten sonra, oyun resmi olarak App Store üzerinde görünecektir. Buradan da download ederek oyunu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu yöntem telefona hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Sadece format değişikliği nedeniyle bazı aboneliklerinizde değişiklik olabilir ancak bunu aşmanın yolu da çok basittir. Uygulamayı indirdikten sonra Ülke/Bölge seçimini tekrardan Türkiye yaparak bu sorunu da aşabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go iPhone Nasıl Yüklenir?" bu yazı 6 Kasım 2017 tarihinde saat 20:23 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 26 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)