Pokemon Go İOS Kurulum Anlatımı

Blogolik Yazar tarafından 18 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go İOS Kurulum Anlatımı

Bu işletim sisteminin alt yapısı Mac OS X olmaktadır. Bu cihazlar dolayısıyla Android telefonlara göre farklılık gösterirler. Netice de örneğin oyun kurulumlarında da değişiklik göstermesi mümkündür. Jean ve Valjean adında ki bir kullanıcı oyunun İOS cihazlar da nasıl kurulacağı üzerine üstelik VPN varyasyonuna ihtiyaç duymaksızın oyunu aygıt üzerinden oynayabilmenin sırrını çözmüştür. Pokemon Go İOS Kurulum Anlatımı ise şöyledir:

Pokemon Go’yu telefonunuza indirdikten sonra sırasıyla settings, general, device management, pick from list, select trust (developer) işlemlerinden sonra İOS cihazlarda da oyun kullanılabilir olmaktadır. Ayrıcalık olarak şunu da belirtmek istiyorum artık Pokemon Go oyununun kamu hizmeti gelmiş bulunuyor. Bu sayede Yeni Zelanda hesabı açmaksızın oyunu kurmak ve oynamak daha kolaylaşmış durumdadır. Pokemon Go’yu iPhone telefonunuza indirdikten sonra yine sırasıyla kurulum basamağında ki işlemleri uyguladığınız takdir de oyunun kurulumu hemen sağlanacaktır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go İOS Kurulum Anlatımı" bu yazı 18 Ağustos 2016 tarihinde saat 22:13 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 84 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)