Pokemon Go iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

Blogolik Yazar tarafından 27 Ekim 2017 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?

Pokemon Go oyununun müthiş ilerlemesi ve kitleleri kendisine hayran bırakması bir yana, oyun için şuanlık tek sıkıntı indirilmesi ile alakalı olmaktadır. Oyunu indirmek için Google Play Market ve App Store mağazalarına giren kişiler, Pokemon Go oyununu arattığı zaman, oyun karşılarına çıkmamaktadır. Bunun nedeni ise, oyunun Türkiye’de henüz resmi olarak çıkış yapmamasıdır. Bu sebeple oyunu indirebilmek için cihazlar üzerinde bazı oynamalar yapmak gerekmektedir.

Android cihazlarda APK dosyasını kurarak oynayabildiğiniz Pokemon Go oyununu, iOS tabanlı cihazlara indirebilmek biraz daha zor olmaktadır. Bunun nedeni de iOS cihazların daha güvenlikli bir yapıda olmasıdır. Şuan için iOS tabanlı cihazlara bu oyunu indirebilmenin birkaç farklı yolu var. Ama bu yollardan bazıları cihazda bazı olumsuz etkiler meydana çıkarabilmektedir. iOS cihazlarınıza Pokemon Go oyununu indirmenin en kolay yolu, App Store mağazasında hesap değişikliği yapmaktır.

App Store hesabınızdan Log Out seçeneğine basarak başarılı bir şekilde çıkış yaptıktan sonra, yeni hesap girişi yaparak oyunu indirmek mümkündür. Yeni hesap girişi yaparken Ülke/Bölge seçimi yerini Yeni Zelanda olarak işaretlemeniz gerekmektedir. Bunun nedeni ise Pokemon Go oyununun Yeni Zelanda’da resmi olarak çıkış yapmış olmasıdır. Ardından sizden bir posta kodu istenecektir. Bu posta kodunu ve kalan bilgileri de girdikten sonra telefonunuz Yeni Zelanda formatına geçmiş olacak. Bunun sonrasında da App Store mağazasından direkt olarak oyunu indirebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go iOS Cihazlara Nasıl Yüklenir?" bu yazı 27 Ekim 2017 tarihinde saat 00:39 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 40 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)