Pokemon GO İndirmek

Blogolik Yazar tarafından 14 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO İndirmek

Pokemon Go oyunu çıktığı ilk günden itibaren hem Türkiye’de hem de dünyada çok sevilmiş ve oynanmıştır. İnsanlar dışarı çıkmış ve sokak sokak Pokemon aramaya başlamışlardır. Türkiye’de henüz oynanmamasına rağmen bazı durumlar sağlanarak oyunu telefonunuza ya da tabletinize indirebilir ve Pokemon yakalamaya hemen başlayabilirsiniz. Pokemon Go oyunu Android ve İOS işletim sahibi telefonlar için iki ayrı yüklemesi mevcuttur. Bu yüzden cihazınız hangi işletim sistemine sahip ise o yüklemeyi yapmanız gerekmektedir. Örneğin eğer Android işletim sistemine sahip bir cihazınız varsa yapmanız gereken birkaç şey vardır.

Bunlar öncelikle oyunu bilgisayara veya telefona indirmektir. http://www.mediafire.com/download/ic5d4sbdxx3682r/com.nianticlabs.pokemongo_0.29.2.apk adresini deneyebilirsiniz bunun için. Daha sonra oyunu Android cihazında yüklemeniz yeterli olacaktır. Bundan sonra artık bir Pokemon ustası olabilirsiniz.  Eğer İOS işletim sistemine sahip bir cihazınız varsa yapmanız gereken durumlar iki tanedir. Bu yollardan istediğinizi seçebilirsiniz. İlki ayarlar bölümünden konum ayarlarını Avusturya ya da Yeni Zelanda gibi oyunun oynandığı ülkeyi seçmeniz ya da oyunu safari yardımıyla bulup indirmenizdir.

Bunun için https://itunes.apple.com/us/app/pokemon-go/id1094591345?mt=8 adresini tercih edebilirsiniz. Bu yollarla ister Android ister İOS işletim sistemine sahip cihazınızda Pokemon Go oyununu kurabilir ve bir Pokemon ustası olabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde Pokemon yakalamaktan başka Pokemonunuzu güçlendirebilir, evrim geçirtebilir, dövüştürebilir ve yakın zamanda gelecek sürümle takas edebilirsiniz. Bu sayede siz de Pokemon Go çılgınları kervanına katılabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO İndirmek" bu yazı 14 Ağustos 2016 tarihinde saat 15:32 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 58 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)