Pokemon GO İndirmek İçin Ne Yapmalı?

Blogolik Yazar tarafından 18 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO İndirmek İçin Ne Yapmalı?

Gündeme düştüğünden beri milyonları kendisine hayran bırakan Pokemon Go oyunu, tüm hızıyla yayılmaya devam etmektedir. Bu oyuna dair gelen en fazla soru da, oyunun indirilememesine dair olan sorunlardır.

Pokemon Go oyunu şuan için Türkiye başta olmak üzere, çoğu ülkede resmi olarak çıkmadığı için Google Play ve App Store’dan direkt olarak indirilememektedir. Oyun şuan için resmi olarak sadece Avustralya, Yeni Zelanda ve Kuzey Amerika’da çıkartılmıştır. Resmi olarak çıkartılmayan Pokemon Go indirmek için ne yapmalı diye baktığımız zaman, Android cihazlar için APK dosyasını indirmek ve kurmak gerekmektedir. Bunun ardından Ayarlar menüsünün altındaki Güvenlik menüsünden Bilinmeyen Kaynaklar kısmı aktif hale getirilmelidir. Bu kısım aktif hale getirilmeden oyun hiçbir şekilde açılmayacaktır. Bu kısım aktifleştirildikten sonra, oyunu indirip oynayabilirsiniz.

İOS cihazlarda Pokemon Go oyununu indirebilmek için öncelikle oyunun resmi olarak çalıştığı ülkelerden birinin formatına geçmeniz gerekmektedir. Bu aşamada öncelikle App Store hesabınızdan çıkış yapmanız gerekmektedir. Bunun ardından yeni hesap girişi yaparken, telefon formatını Yeni Zelanda olarak belirlemeniz gerekecektir. Bu esnada Yeni Zelanda’ya ait posta kodu bilgilerini de girmeniz gerekmektedir. Yeni hesap girişinizi yapıp formatı Yeni Zelanda’ya geçirdiğiniz zaman, oyun direkt olarak App Store’da görünmektedir ve buradan indirebilirsiniz. İOS cihazlar için oyunun kurulumu biraz daha karmaşık olmakla birlikte, şuan için en işe yarayan yol olarak bu gösterilmektedir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO İndirmek İçin Ne Yapmalı?" bu yazı 18 Ağustos 2016 tarihinde saat 22:10 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 73 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)