Pokemon Go İndiremiyorum

Blogolik Yazar tarafından 1 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go İndiremiyorum

Pokemon Go oyunu, özellikle son günlerde internet ortamında gündemi epey meşgul eden oyunlardan birisi konumdadır. Kitleler arasında hızla yayılan oyun, üretildikten henüz çok kısa bir vakit geçmiş olmasına rağmen, çok büyük ses getirmeyi başarmıştır. Oyunun şuan için tek sıkıntılı gibi görünen yanı, indirmesiyle alakalıdır. Çünkü oyun şuan için Türkiye dâhil olmak üzere birçok ülkede resmi olarak yayınlanmamıştır. Bu sebepten dolayı oyunu direkt olarak Google Play Market ve App Store mağazalarından indirmek isteyen kişiler, oyunu indirmeye başarısız olmaktadır.

Böylece ‘Pokemon Go indiremiyorum‘ cinsinden birçok sorun, kullanıcılar tarafından gelmektedir. Öncelikle bilmek gerekir ki, Pokemon Go oyunu uygulama marketlerinden direkt olarak indirilememektedir. Oyunu indirmek için Android ve İOS cihazlarından bazı ayarları tamamlamanız gerekmektedir. Android tabanlı cihazlarda Pokemon Go oyununu indirebilmek için öncelikle APK dosyasının kurulumu gerekmektedir. APK dosyasını cihaza indirip kurduktan sonra, oyunun yüklemesi gerçekleşebilmektedir. İOS tabanlı cihazlarda da ufak format değişikliği ile oyunun yüklemesi yapılabilmektedir.

Pokemon Go oyunu şuan için Yeni Zelanda, Avustralya ve Kuzey Amerika’da mevcuttur. İOS cihazınız üzerinden App Store’a yeni giriş yaparak, Ülke/Bölge alanına bu ülkelerden birini seçerek oyunu yükleyebilirsiniz. Oyunun yüklemesini başarıyla gerçekleştirdiğiniz andan itibaren, kendi karakterinizi oluşturarak Pokemon avlamaya başlayabilirsiniz. Oyun sizlerin her türlü konum bilgilerinizi ve Bluetoth’unuzdan faydalanarak, yakınınızdaki Pokemonları size gösterecektir. Bu karakterleri avlayarak kendi koleksiyonunuzu yaratabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go İndiremiyorum" bu yazı 1 Ağustos 2016 tarihinde saat 22:23 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 97 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)