Pokemon GO İndir

Blogolik Yazar tarafından 15 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO İndir
Pokemon GO oyunu Türkiye’de olmamasına rağmen her yerde oynanıyor. Oyun büyük bir yankı uyandırdı şimdiden bu sanal gerçeklilik oyunu ile Pokemon karakterlerini bulup onları geliştirip kıyasıya bir mücadele içerisine katılabilirsiniz sizde. Bu oyunda tamamen kontrol sizin elinizde olacak ve müzeler, tarihi yapılar, anıtlar ve daha pek çok ilgi çekici yere gidip Pokemon yakalayacak ve bu Pokemonları geliştireceksiniz.

Bu oyunda size bir harita sunulacak ve bu harita üzerinden rotanızı belirleyeceksiniz. Oyunda Pokemon bulup geliştirmeniz gerekiyor. Bu geliştirmeleri çeşitli alanlarda harita üzerinden bulacağınız binalarda yapabilirsiniz. Bu alanlar genelde resmi kurumlar olmaktadır. Ülkemizde henüz olmayan bu oyunu indirip kullanabilmek için ülke ayarlarını yapmanız gerekmektedir. Günde ortalama 4 saat oynanan bazı kişilerde daha fazla süren bu oyunda sizlerde hoş vakit geçireceksiniz.

Seviyeniz atladıkça daha güzel ve daha gelişmiş Pokemonlara sahip olacaksınız.  Sizlerde akıllı telefonlarınızdan Pokemon GO İndirmek için hemen uygulamalara girin ve aramaya Pokemon GO yazın telefonunuzun uyumlu ve ülke ayarlarınızı da düzgün yapmanız gerekmektedir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO İndir" bu yazı 15 Temmuz 2016 tarihinde saat 01:19 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 41 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)