Pokemon GO Hilesi

Blogolik Yazar tarafından 17 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO Hilesi
Milyonlarca kişinin her gün saatlerce oynadığı bu yeni oyunda gelişmeler hızla devam ediyor, oyuncular şimdiden oyunda hile var mı yok mu onun merakı içerisindeler. Oyun hakkında ki en güncel gelişmeleri ve hilelerini de sizlerle paylaşamaya devam edeceğiz. Bu yüzden sitemizi takip etmeye devam edin. Öncelikle oyunu oynamak için bir takım ayarları yapmanız gerekmektedir.

Oyunu yükleyip oynamaya başlayan herkes ilk başlangıç olarak efsane pokemon olan pikachu’yu görmek istiyor. İlk size Squertle ve Bulbaasar gibi teklifler sunuluyor. Eğer bunları almayıp biraz daha gezintiye çıkarsanız bu sefer size farklı pokemon olarak pikachu önerilecek ve sizlerde amacınıza ulaşmış olacaksınız. Oyunun bilinen en belirgin özelliği şuan bu başlangıçta pokemon almazsanız ileride size farklı pokemonlar çıkmaktadır. Sizlerde pikachuyu istiyorsanız bu hileyi uygulayabilirsiniz.

Oyunda daha ilerleyen bölümlerde pratik çözümler sizi bekliyor. Pokemonlarınızı geliştirmek için geliştirme merkezlerinde 10 dakika mola vermeniz gerekebilir. şimdilik geliştirme merkezleri arasında Camiler ve Kütüphaneler yer alıyor. Pokemon GO Hilelerini ilk siz keşif etmek istiyorsanız sitemizi takip etmeye devam edin.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO Hilesi" bu yazı 17 Temmuz 2016 tarihinde saat 15:19 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 85 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)