Pokemon GO Hileleri

Blogolik Yazar tarafından 23 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO Hileleri

 Bu sıralarda, en çok popüler olan oyunlardan olan Pokemon oyunu herkes tarafından beğeni kazanmıştır. Sadece Amerika’da bile çok fazla indirme gerçekleşmiştir. Bu oyunun oynanmasından ziyade bazı hileler de bulunmaktadır. Tabi ki bu oyunu hilesiz oynayabilmek önemlidir fakat bazı zamanlar oluyor ki o oyunun bir anında takılıp kalmaktayız. Bu durumlarda hileye ihtiyacımız olmaktadır. Peki ya bu hileler ne işe yaramaktadır?

Pokemon GO Hile Kodları, sahte bir konum belirtmesini sağlamaktadır. Bu sahte konum sayesinde de çatlatılması gereken yumurtalar daha hızlı çatlatılabilmektedir. Bu oyun günümüzde oldukça popülerdir. Genellikle Game Boy oyunları için tasarlanmıştır. Bu oyun, aslında bir tür rol oyunudur. Bu yolunda rol yaparak yumurtaları çatlatabilmektesiniz. Zaten oyunun amacı da budur. Yumurtaları çatlatabilmektir. Yumurtaları çatlatarak oyundan galip gelebilmeniz mümkündür. Hile konusuna gelir isek, Pokemon Go oyunu için pek çok hile kodları bulunmaktadır. Bu hile kodları kullanılarak, oyunu sorunsuz şekilde devam ettirmeniz mümkün olacaktır.

Sonuç olarak, Pokemon GO Hile kodlarını kullanmak oyunun kolaylaşmasını sağlamaktadır. Böylelikle pokemon oyununun bize kolaylık sağlamasına sebep olmaktadır. Böylelikle çatlatılması gereken yumurtlar çok daha kolay çatlatılabilir ve oyunun çok daha iyi ilerlemesine katkı sağlamaktadır. Bu durum hem kullanıcılara rahatlık sağlamaktadır hem de oyunun seri ilerleyebilmesine büyük katkılar sağlamaktadır. Denildiği gibi tabi ki oyunu hilesiz kullanmak daha iyidir fakat bazı durumlarda bu oyun için hileler gerekmektedir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO Hileleri" bu yazı 23 Ağustos 2016 tarihinde saat 22:45 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 53 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)