Pokemon Go Hile

Blogolik Yazar tarafından 4 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Hile

Yakın bir zamanda piyasaya sürülen Pokemon Go büyük etki yarattı. Kullanıcılar şimdiden Pokemon Go ile ilgili hileler üretmeye başladılar bile. Kullanıcılar kendi çevrelerindeki Pokemonları avlayarak ve kendilerine yakın yerlerdeki eşyaları toplayarak ya da telefonlarının GPS ayarlarını aktif hale getirerek Pokemon Go oyununu kandırmanın yollarını denemeye başladılar.

Android ve İOS telefonlar için kullanılan bazı yazılımlar ile kullanıcılar kendilerini Gps kanalı ile başka yerdeymiş gibi göstererek o bölgede bulunan Pokemonları avlayıp Pokestop’larda çeşitli alışverişler yapabilmektedirler. Ancak bu durum üretici tarafından üçüncü bir etki ile oyunun vizyonunu bozacak programların kullanılmasının yasak olduğu belirtilmiştir. Bu tür bir uygulama ile Pokemon Go oynayan kullanıcılar tespit edildiklerinde oyundan tamamen atılabiliyorlar. Bu konuda katı kurallar olsa da kullanıcılar bu durumun farkında olduklarından GPS hilesini bir insanın normal bir konum değiştirme şartlarını uygulayarak hileye devam edebiliyorlar.

Oyun esnasında bir çok kişi ilk gördüğü Pokemon’u alıyor. Oysaki biraz beklenildiği zaman daha fazla Pokemon’u alma imkanı doğuyor. Aslında oyun içindeki en belirgin hile budur. Oyun başlar başlamaz ilk üç Pokemon’u almadan çevrede sakince dolaştığınızda bir süre sonra çok daha fazla Pokemon alma imkanınız doğmaktadır.

Oyunun ana özelliği aslında sabırlı olmaktan geçiyor. Oyun alanında bir süre tembellik yaparak dolaşmanız gerekiyor. Bu tembelliğin neticesinde sağınızdan ve solunuzdan bir çok Pokemon’un size doğru geldiğini göreceksiniz. Bu durumda bir çok Pokemon’a sahip olabilirsiniz. Ancak yukarıda belirtildiği gibi eğer GPS hilesine başvuracaksanız farklı bir konuma geçiş için normal bir insanın gündelik hayattaki geçiş süresine göre işlem yapmanız yararınıza olacaktır.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Hile" bu yazı 4 Kasım 2017 tarihinde saat 20:28 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 49 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)