Pokemon Go Hangi Telefonlar İle Uyumlu

Blogolik Yazar tarafından 22 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Hangi Telefonlar İle Uyumlu

Kitleleri peşine takarak hızlı gelişimini sürdüren Pokemon Go oyunu, çok kısa bir sürede büyük bir popülariteye sahip oldu. Pokemon Go oyunu özellikle internet gündemini yoğun bir şekilde meşgul etmektedir. Oyun henüz piyasaya çıkışından çok kısa bir süre geçmesine rağmen, büyük bir ivme kazandı. Birçok ülkede resmi olarak çıkış yapmasa bile, büyük indirilme sayılarına ulaşmış bulunmaktadır. Niantic tarafından geliştirilen bu oyun, Android ve İOS tabanlı cihazlar için geliştirilmiştir.

Pokemon Go hangi telefonlar ile uyumlu diye bakıldığı zaman, Android ve İOS tabanlı cihazlara ek olarak LG telefon modelleri ile de uyumlu olarak çalışmaktadır. Oyun hakkında merak edilen noktalardan birisi de bu noktada olmaktadır. Kullanıcılar, oyunun diğer telefon modellerinde de uyumlu olarak çalışıp çalışmayacağını merak etmektedir. Şuan için oyun sadece Android ve İOS tabanlı telefonlarda çalışmaktadır.

Tahminlere göre ise, oyun geliştirilmeye devam edildikçe, diğer telefonlar ile de uyumlu olarak çalışabilecektir. Zira bakıldığı zaman oyun şuan için bile resmi olarak üç ülkede çıkış yapılmıştır. Bu ülkeler Yeni Zelanda, Avustralya ve Amerika’dır. Oyun gelişmeye ve yaygınlaşmaya başladıkça, diğer tüm ülkelere de resmi olarak gelecektir. Böylece teknik olarak da oyun yaygınlaşacak ve tüm cihazlar ile uyumlu bir şekilde çalışabilecektir. Ancak şuan için Android, İOS ve LG telefon modelleri dışında Pokemon Go oyunu diğer cihazlar tarafından desteklenmemektedir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Hangi Telefonlar İle Uyumlu" bu yazı 22 Ekim 2016 tarihinde saat 21:28 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 89 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)