Pokemon Go Hakkında Tüm Videolar Youtube’da

Blogolik Yazar tarafından 27 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Hakkında Tüm Videolar Youtube’da

En çok sorulan soruların başında, evrimleşme, güçlü Pokemonlar ve GYM savaşları gelmektedir. Pokemon Go Youtube Videoları içerisinde bu soruların hepsinin cevabı bulunmaktadır. Farklı Pokemon avları, savaşlar ve evrimleşmeler anlatımlı bir şekilde yayınlanmıştır. Aynı zamanda telefon haricinde tablet üzerinden de oyun oynanabildiği için kayıtlar daha kolay yapılmaya başlanmıştır. Özellikle oyuncular bilmediği Pokemonları öğrenebilir, savaşların nasıl yapıldığını ya da hangi taktiklerin uygulandığını görebilir.

Bu da oyun içerisinde büyük bir avantaj sağlayacaktır. Ancak ne kadar video izlense de özellikle GYM savaşlarında, hız ve çabukluk gerektiği için pek faydası olmayabilir. Savaşların kazanılması için biraz tecrübe edinilmesi ve hızlı hareket edinilmesi gerekilir. Bu sayeden çok güçsüz bir Pokemon Güçlü bir Pokemon’u bile yenebilir. Videolar, oyunculara Pokemonların nasıl evrimleştiği hakkında ayrıntı vermektedir. Ancak Pokemon yakalamakta aynı şekilde kişinin yetenek ve becerisine kalmış bir durumdur.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Hakkında Tüm Videolar Youtube’da" bu yazı 27 Ağustos 2016 tarihinde saat 14:38 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 56 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)