Pokemon Go: GYM ve Poke Stopları Bulmak

Blogolik Yazar tarafından 16 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go’da Yeni Yerleri Sizde Oluşturabilirsiniz

Poke Stoplar oyunda sık sık ziyaret etmeniz gereken yerlerdir. Mavi olarak gördüğünüz Poke Stoplar, uğrayıp hediyeyi aldıktan sonra mora dönüşmektedir. Hediyeler XP ve yumurta gibi önemli hediyelerdir. Poke Stoplar 5 dakika içerisinde kendini yenilemektedir. Bu nedenle fazla Poke Stop olan yerlerde sıkça ve uzun süre dolaşmanız daha fazla hediye toplamanıza yardımcı olacaktır. Pokemon Go: GYM ve Poke Stopları Bulmak şehir merkezinden uzaklaştıkça zorlaşan bir durumdur.

Genelde Poke Stoplar parkla, camiler ya da müze gibi yerlerden oluşmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Poke Stop yoksa sizde talepte bulunabilirsiniz. Bunun için Pokemon Go’nun sitesinden ekleme talebinde bulunmanız gerekir. GYM’ler ise etrafınızda bulunan spor salonlarıdır. GYM’lerde savaşlar yapılmaktadır. Ancak ekleme talebi GYM’ler için geçerli değildir. Poke Stoplara göre daha az rastlanmaktadır. GYM’lerin 5. seviyeye geldiği zaman kilidi açılmaktadır. Aynı zamanda GYM ve Poke Stopları bulmak için, İngress adlı bir oyundan yararlanılabilinir.

Bu oyun Pokemon Go’yu geliştiren şirket tarafından üretilmiştir. Pokemon Go’da önemli olan gezip belirli yerleri bulmak. İngress sayesinde GYM’ler ve Poke Stop noktaları harita üzerinde görülmektedir. Haritayı bulmak için İngress’i indirip haritayı açmak yeterli olacaktır. Daha sonra haritada bulunduğunuz bölgeyi belirleyip, sonrasında farklı renkteki çemberlerden yararlanabilirsiniz. Bu çemberler sizi GYM’lere ve Poke Stoplara götürecektir. Bulmanıza yardımcı olacaktır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go: GYM ve Poke Stopları Bulmak" bu yazı 16 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:27 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 82 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)