Pokemon Go GYM Lideri Olmak İçin Yapılması Gerekenler

Blogolik Yazar tarafından 10 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go GYM Lideri Olmak İçin Yapılması Gerekenler

İlk olarak güçlü Pokemon’lar bulmanız gerekir. Güçlü Pokemon’lar size savaş sırasında fazlasıyla yardımcı olacaktır. Her Pokemon size ayrı XP kazandırır. Bu da level atlamanızı sağlar. 5. seviye savaşabileceğiniz seviyedir. Ancak güçlü Pokemonlarınızın olduğundan emin olmanız gerekir. Daha sonra çevrenizde olan spor salonları, savaş alanları olarak işaretlenmiştir. Savaşmak için bu alanlara gitmeniz gerekir. Savaş alanında bekleyen oyuncularla savaşabilirsiniz. Savaş başlamadan önce size Pokemon belirlemeniz için zaman verilmektedir. En güçlü Pokemon’lar en üstte durmaktadır.

Onları seçebilirsiniz. Savaş alanındaki tüm oyuncularla savaşabilirsiniz. Hepsini sırayla yenmeniz gerekir. Seçtiğiniz Pokemon’dan bir tanesi kaybettiği zaman yerine diğeri gelmektedir. Toplam seçtiğiniz Pokemon sayısı kadar savaşabilirsiniz. Pokemonlarınız bitmeden rakitlerinizin Pokemonlarının yenmeniz gerekmektedir. GYM lideri olmak için savaşmanız gerekir. Ne kadar fazla Pokemon yenerseniz liderliğe o kadar yaklaşırsınız. Savaş sırasında hızlı davranmazsanız kaybedesiniz.

Ataklardan, tam size geldiği sırada sağa ve sola giderek kaçmalı ve hızlı bir atak gerçekleştirmelisiniz. Sizden güçlü olan Pokemonları bu şekilde yenebilirsiniz. Ancak her güçsüz Pokemon’un güçlü olanı yenmesi imkânsızdır. Savaş sonrasında yenme ve yenilme sayınıza göre GYM puanı verilmektedir. Yenildiğiniz zaman GYM puanınız eksi olarak verilir. Aynı zaman savaş sonrası XP’de kazanabilirsiniz. Pokemon Go GYM lideri olma zor bir iştir. Oyunda fazlaca zaman harcayıp evrimleşmeleri gerçekleştirmeniz gerekir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go GYM Lideri Olmak İçin Yapılması Gerekenler" bu yazı 10 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:00 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 61 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)