Pokemon GO GYM Lideri Olma

Blogolik Yazar tarafından 24 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO GYM Lideri Olma

Tüm dünyada Pokemon GO çılgınlığı artarak devam ediyor. Birçok insan ellerinde telefon yeni pokemonlar avlamak ve pokemon ordusunu büyütmek için çabalıyor. Oyunda en iyi olmak için yapmanız gereken oldukça basit: herkesten fazla dolaşmak. Oyunun temel amacı kendi yaşadığınız çevrede gezerek sokaklarda, caddelerde, parklarda, bahçelerde hatta alışveriş merkezlerinde gizlenmiş pokemonları avlamak. Ancak oyunda tek yapmanız gereken pokemon avlamak değil.

Oyunda 5. seviyeye geldiğinizde artık bir takım seçiyor ve GYM adı verilen dövüş merkezlerinde kendinizi gösterebiliyorsunuz. Kendi takımınızın rengine sahip olan bir GYM’e pokemonlarınızdan bırakarak oraların savunmasına destek olabilirsiniz. Bu sırada kazandığınız her savaş için size pokemonlarınızı geliştirirken kullanacağınız birkaç malzeme de kazandırıyor.

Peki, Pokemon GO GYM Lideri Olma nasıl yapılabilir. Bunun için biraz mücadele etmeniz gerekecek. Etrafınızda sizin takımınızın rengi dışında bir GYM varsa buralara saldırabiliyorsunuz. GYM içerisindeki lideri ve eğitmenleri yenmeniz gerekmekte. Eğer onların tamamını yenebilirseniz GYM’in rengi griye dönüşecektir. Gri renkteki GYM herhangi bir takıma ait olmadığını gösterir. Griye döndükten sonra orada kalmaya devam ederseniz GYM sizin takımınızın rengine dönüşmeye başlayacak ve siz GYM’in yeni lideri olacaksınız. Burada bu savaştan galip gelmek elbette çok basit değil. Öncesinde iyi bir pokemon ordusuna sahip olmanız gerekmekte. Ayrıca bir takımın GYM’ine saldırmak yerine gri renkte olan yani kimseye ait olmayan bir GYM bulabilirseniz orayı da kendi takımınıza dahil edip lider olabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO GYM Lideri Olma" bu yazı 24 Temmuz 2016 tarihinde saat 12:47 sularında "Oyunlar,Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 68 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)