Pokemon Go GYM Battle Taktikleri Ve Sorular

Blogolik Yazar tarafından 10 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go GYM Battle Taktikleri Ve Sorular

Akıllı Telefonlar Ve Oyunlar Milyonlarca Gencin Elinden Düşmemektedir. Pokemon Oyununda Pokemon Yakalama Savaşları Da Beraberinde Getirmektedir. Oyundaki Tek Amaç Pokemon Yakalamak Değildir. Pokemonlarınızın Daha Güçlü Olabilmesi İçin GYM’ler Elinizde Olmalı Veya Sizde Değilse Ele Geçirilmelidir. Bir GYM’yi Elinde Tutan Kişi Oranın Lideri Sayılmaktadır.

GYM’ler Bu Oyunun Savaş Alanı Kabul Edilir. Ele Geçirmek Ve Kazanmak Oyunun Sürükleyici Ve Heyecanlı Olmasını Sağlamaktadır. GYM’lerde Liderlik Savaşları Yapılmaktadır. GYM’ye Gelen Bir Rakip GYM’deki Lideri Yani Liderin Oraya Yerleştirmiş Olduğu Pokemon’u Yenmeye Çalışmalıdır. İşte Çok Kişi Tarafından Yöneltilen Pokemon Go GYM Battle Taktikleri Ve Sorular Genellikle Bu Konudadır. GYM’lerde Savaşa Nasıl Başlanır, Neler Yapmalıdır, Ne Gibi Taktikler Uygulanmalıdır, Gelin Birlikte Görelim.

Savaş (Battle) Nasıl Kazanılabilir?

Bir GYM Salonunu Ele Geçirmiş Olan Bir Takımın Eğitmeni O Bölgeye Kendinde Bulunan Bir Pokemon Bırakmaktadır. GYM’lerde Birden Çok Pokemon Bulunabilir. . GYM’ Olarak Cami, Hastane, Kafeterya, AVM, Müze Gibi Belli Yerler Karşımıza Çıkabilmektedir Salonu Hangi Takım Ele Geçirmek İstiyorsa O Bölgede Savaşa Girmeli, Bırakılan Pokemonları Yenmeli, Kendi Pokemonunu Bırakmalıdır. Lider Takımın Pokemonları Ele Geçirilmişse Mağlup Olacaktır.

Kimler Savaşa Katılabilir?

Hatırlatmamız Gereken Şey Öncelikle, Oyuncuların Bir Takıma Katılabilmesi Ve Savaşabilmesi İçin 5. Seviyeye Kadar Gelebilmiş Olması Gerektiğidir. Ancak Bu Koşulla Bir GYM’ye Giren Oyuncu Üç Takımdan Birini (Mavi, Sarı Veya Kırmızı Takımı) Seçebilir. Seçilen Takım Daha Sonra Değiştirilememektedir. Hangi Takımdaysanız Size Bir Saldırı Olduğunda Vakit Geçirmeden Savunmaya Geçmeli Ve Takımınızı Korumalısınız. Takım Üyeleriyle Birlikte Savaşmak Elinizi Güçlendirecektir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go GYM Battle Taktikleri Ve Sorular" bu yazı 10 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:03 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 40 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)