Pokemon Go Facebook

Blogolik Yazar tarafından 16 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Facebook

Dünyanın en önemli ve en popüler oyunlarından bir tanesi olan Pokemon Go, insanlar tarafından gördüğü ilgi ile herkesi şaşırtıyor. Oyun kısa sürede o kadar çok ilgi gördü ve çok sayıda kişi tarafından oynanmaya başladı ki, kısa sürede sosyal medya kullanıcılarından bile daha fazla oyuncu sayısına sahip oldu. Günümüzde milyonlarca kişinin kullandığı sosyal medya hesapları son günlerde Pokemon Go oyununa göre oldukça azalmış miktardadır. Milyonlarca kişi artık sokaklarda gezerek Pokemon avına çıkıp, birbirinden farklı özelliklere sahip olan yüzlerce Pokemon’u yakalayamaya çalışıyor.

Pokemon Go oyunu hakkında çok sayıda kişinin aktif olarak kullandığı çeşitli sosyal medya hesapları da yoğun ilgi görüyor. İnsanlar sosyal medya üzerinden Pokemon Go oyunu ile ilgili farklı paylaşımları birbirleri ile paylaşıp oyunun güzelliklerini sosyal medyadan takip ediyorlar. Pokemon Go oyunuyla ilgili birçok paylaşımın yer aldığı sosyal medya ortamlarından birisi de Facebook internet sitesidir.

Dünya üzerindeki milyonlarca Pokemon go oyuncusu oyunla ilgili farklı paylaşımları görselleri ile birlikte sitenin Pokemon Go sayfasına yüklüyor ve diğer oyuncuların da bu paylaşımları görmelerini sağlıyor. Pokemon Go Facebook sayfasında şu an için genellikle İngilizce paylaşımlar yapılıyor. İngilizce bilgisi olan kişiler rahatlıkla Facebook sayfasına giriş yaparak yapılan paylaşımları görebiliyor. Üstelik Pokemon Go oyuncuları Facebook Pokemon sayfasını takip ederek de oyunla ilgili yapılan tüm paylaşımları zaman kaybetmeden görebiliyorlar.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Facebook" bu yazı 16 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:24 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 57 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)