Pokemon Go Evrim Geçirtme Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 23 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go Evrim Geçirtme Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Pokemon Go oyunu çıktığı ilk tarihten beri bütün dünyanın dikkatini üzerine çekmeyi başarmış bir oyundur. Bu uygulama bir zamanlar gene bütün dünyanın severek izlediği ve de ülkemizde de oldukça popüler olan Pokemon adlı çizgi dizinin bir oyunudur. Pokemon çizgi dizisinde bulunan bütün karakterler bu oyunda mevcut. Oyunun amacı sokak sokak gezip parklarda, kafelerde ya da herhangi bir topluma açık alanlarda bulunan Pokemonları yakalayarak yakaladığınız Pokemonları kendi bünyenizde tutup onları geliştirmeniz ve de diğer Pokemon Go kullanıcıları ile savaştırmanızdır.

Kullanıcılar arasında olan bu savaşları kazanabilmeniz için yakaladığınız Pokemonları geliştirip evrimleştirilmesini sağlamaktır. Tıpkı Pokemon Go adlı çizgi dizide olduğu gibi bütün karakterlerin evrimleşmesi söz konusudur. Oyun içerisinde de bu durum aynen bu şekildedir.

Pokemon go evrim geçirtme nasıl yapılır sorusuna gelecek olursak, Pokemon Go oyunundaki karakterleri evrimleştirmek için tahmin edebileceğiniz gibi belirli koşullar şart konulmuştur. Pokemonlar evrimleştikleri vakit oyun içerisinde bulunan istatistiklere göre olduklarından daha güçlü bir konumda olurlar. Ancak bu durum bütün Pokemonlar için geçerli olan bir kural değildir. Oyun içerisindeki bazı Pokemonlar üzerinde geliştirme yani evrimleştirme yaptığımız zaman önceden var olan belki de o Pokemonun en büyük özelliği olan bazı özelliklerini kaybedebiliyorlar. Bu bakımdan bazı Pokemonları evrim geçirmeden kullanmak daha mantıklı bir hal alıyor. Umarım pokemon go evrim geçirtme nedir ve nasıl yapılır sorusuna cevap bulabilmiştir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Evrim Geçirtme Nedir Ve Nasıl Yapılır?" bu yazı 23 Temmuz 2016 tarihinde saat 22:37 sularında "Oyunlar,Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 103 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)