Pokemon GO Evolve Nasıl Yapılıyor?

Blogolik Yazar tarafından 8 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO Evolve Nasıl Yapılıyor?

Geçtiğimiz günlerde hayatımıza giren Pokemon oyununda Evolve işlemi en önemli durumlardan bir tanesi. Oyunu bilenler ya da daha öncesinde çizgi filminde Pokemonların geliştirilmesi konusunda bilgisi olan kişiler bu durum için son derece heyecanlılar. Çünkü daha öncesinde yakaladıkları Pokemonlar belirli bedeller karşılığında gelişerek farklı ve daha güçlü Pokemonlara dönüşüyor. Bu sebeple de oyunun ana amaçlarından birisi olarak Evolve işlemi gösterilebilir.

Ancak Evolve işlemi için belirli şartların sağlanması gerekirken kullanıcılar da Pokemon GO Evolve nasıl yapılıyor sorusuyla birlikte internet sitelerinde araştırmalara başlıyorlar. İlk etapta biraz zahmetli bir iş gibi gözükse de birkaç gün içerisinde kişiler rahatlıkla Pokemonlarını geliştirerek Evolve işlemini tamamlayabilirler. Bunun için ilk olarak Pokemonların yakalanması gerekiyor. Bilindiği gibi yakalanan Pokemonların belirli bir CP değeri oluyor. Bu değerin Evolve üzerinde herhangi bir etkisi bulunmuyor.

Ancak Evolve işleminde bu değer yaklaşık olarak iki katına çıkarak Pokemonunuz güçleniyor. Bu sebeple Evolve işleminin yüksek CP değerine sahip Pokemonlar üzerinde yapılması gerekiyor. Bu işlem için her Pokemon farklı ihtiyaçlar duyuyor. Bir Pokemon yakaladığınızda o Pokemon’a ait Candy adında ki eşyalar da sizlerin çantasına geliyor. Her Pokemon başına 3 adet Candy alıyorsunuz. Genel olarak da Pokemonların Evolve işlemi için 50 ya da 100 Candy isteniyor. Kısacası aynı Pokemon’dan sürekli olarak yakalayarak bu Candy’leri toplayabilir ve sonrasında Evolve işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO Evolve Nasıl Yapılıyor?" bu yazı 8 Ağustos 2016 tarihinde saat 00:26 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 63 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)